از سال 1400

معرفی شرکت

Stack
Stack

شرکت احراز هویت "آشناس" فعال در زمینه شناسایی بیومتریک با استفاده از سرویس های هوش مصنوعی است. "آشناس"، با داشتن گروهی از بهترین متخصصین حوزه نرم افزار و هوش مصنوعی که در زمینه های مختلف با تجربه هستند، به محصول e-KYC جهت شناسایی بیومتریک با استفاده از تکنولوژی های هوش مصنوعی رسیده است. محصول احراز هویت الکترونیک "آشناس" به مجموعه ها و یا سازمان ها این امکان را میدهد تا با استفاده از فناوری های بیومتریک و هوش مصنوعی، به راحتی و با امنیت بالا، کاربران خود را شناسایی و احراز هویت کنند.در حال حاضر احراز هویت الکترونیک “آشناس” به مجموعه ها و سازمان ها این امکان را می دهد تا با استفاده از فناوری های بیومتریک و هوش مصنوعی، به راحتی و با امنیت بالا، کاربران خود را شناسایی و احراز هویت کنند.

تیم زیرساخت نرم افزاری شرکت "آشناس"

این تیم در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز و دانش فنی خود، فعالیت می کند. این تیم شامل زیر تیم هایی است که در توسعه و سفارشی سازی نرم افزار های سمت وب و موبایل، پنل های مدیریتی ، سیستم های مدیریت محتوا، نرم افزارهای تحلیل داده،زیرساخت های ابری و سایر زمینه های مرتبط با نرم افزار فعالیت میکنند. همچنین، شرکت "آشناس" با داشتن تیم های پایش و پشتیبانی ۲۴ ساعته، همواره آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود می باشد.علاوه بر این، تیم هوش مصنوعی “آشناس” قابلیت تولید سیستم های خودکار و هوشمند را دارد که با بهره گیری از هوش مصنوعی، فرآیند های مختلف از جمله تشخیص و ردیابی، پردازش داده ها و بهینه سازی فرآیند های تولید را بهبود می بخشد.

تیم هوش مصنوعی شرکت "آشناس"

این تیم شامل بهترین متخصصان هوش مصنوعی می باشد که در زمینه هایی از جمله: یادگیری عمیق، پردازش ویدیو و تصویر، پردازش زبان طبیعی، پردازش مدل های مولد هوش مصنوعی و تحلیل داده ها فعالیت می کنند. واحد هوش مصنوعی شرکت "آشناس" با بهره گیری از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی، به مشتریان خود خدماتی ارائه می دهد که از آن جمله می توان به تشخیص چهره، تشخیص حرکات بدنی، تشخیص عکس العمل و تفسیر احساسات، پردازش تصوری امضا و کارت ملی اشاره کرد.

احراز هویت الکترونیکی با استفاده از سرویس های "آشناس" با تلفیق تکنولوژی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، تشخیص چهره،تشخیص صوت، امضای دیجیتال و سایر روش‌های احراز هویت الکترونیکی، امکان اعتماد و قطعیت بیشتری در فرآیند احراز هویت فراهم می‌کند.

این روش برای انواع مختلفی از فعالیت‌ها و خدمات در حوزه‌های مختلفی از جمله بانکداری و امور مالی، پلتفرم های سرمایه گذاری آنلاین، اپراتور های تلفن همراه، شرکت های بیمه، تجارت الکترونیکی، خدمات دولتی الکترونیکی و سایر حوزه‌های مرتبط با حریم خصوصی و امنیت اطلاعات استفاده می‌شود.